Правила прийому/видачі документів

До уваги суб’єктів господарювання!

Прийом та видача документів здійснюється одночасно з 9.30 до 12.45 у робочі дні, крім понеділка у кабінеті № 102 за адресою:  м. Київ, вул. Кирилівська, 19-21.  Якщо номер потрібного вам документу опубліковано у розділі «Документи, готові до видачі» ви можете отримати його наступного дня після здійснення оплати з 11:00 години. 

Важливо знати! Документи, які було подано не в повному обсязі, підлягають поверненню:
одразу представнику суб’єкта господарювання у разі подання документів

особисто; протягом 2 місяців якщо документи було надіслано поштою або кур’єрською доставкою. У такому випадку суб’єкта буде проінформовано відповідним листом. Повернути документи можливо кур’єрською доставкою за наявності листа-згоди установленого зразка. Якщо у двомісячний термін документи суб’єктом одержані не будуть, їх буде знищено у порядку, встановленому чинним законодавством. 

Інформуємо, що суб’єкт не позбавлений права повторного звернення  до Держекспортконтролю за умови надання заяви та повного пакету необхідних документів, визначених чинним законодавством у сфері експортного контролю. 

Нагадуємо, що матеріали з заявами щодо здійснення реєстрацій, надання дозволів, висновків тощо повинні бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою заявника. До поданих матеріалів додається електронна копія заяви (форматWord).

Звертаємо увагу!!!      

Посвідчення про реєстрацію надаються у цифровій формі на електронну адресу суб’єкта господарювання.

Дозволи, висновки, міжнародні імпортні сертифікати або інші документи про державні гарантії видаються у паперовому вигляді.

особисто за наявності довіреності на ім'я особи, яка отримує відповідний документ (копії виписки (довідки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, завіреної в установленому порядку у разі отримання документів керівником підприємства), копії платіжного доручення про перерахування в повному обсязі до державного бюджету плати за надання послуги.

 кур’єрською службою доставки за наявності листа-згоди установленого зразка та перерахування коштів за надані послуги.

У цьому зв’язку наголошуємо на важливості зазначення актуальної електронної пошти у супровідному листі. Рекомендуємо для листування зазначати корпоративну поштову скриньку або таку, що містить назву підприємства. У випадку зміни електронної адреси заявнику необхідно проінформувати про це службу листом у довільній формі на офіційному бланку підприємства на адресу служби (Кирилівська 19-21, м. Київ, 04080) або його скан-копією на електронну скриньку служби general@dsecu.gov.ua.

При направленні електронною поштою документів, які обов'язково підписуються ЕЦП, прохання їх направляти з супровідним листом, де необхідно зазначати до якого дозволу, реєстраційної справи або документу направляються дані документи.

                Документи,        які        направляються        на        електронну        адресу Держекспортконтролю відповідно до вимог ст. 6, 7 Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" повинні мати обов'язкові реквізити, у тому числі електронний підпис автора або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги".

Телефон для довідок щодо порядку прийому/видачі документів: (044) 482-58-34 (відділ документообігу та контролю); (044) 462-48-49 (відділ фінансів та бухгалтерського обліку).

 

 

Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль