Правила прийому/видачі документів

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ!

З 9 квітня ви можете подати заяви на отримання послуг «Реєстрація», «Дореєстрація», «Експорт (разовий / генеральний / відкритий)» та «Імпорт (разовий / генеральний / відкритий)» онлайн через цифрову платформу ІКСЕК Stratlink.

Що потрібно зробити?

Крок. 1. Зареєструватись в ІКСЕК Stratlink та отримати доступ до Робочого кабінету заявника

Крок 2. Зайти до свого робочого кабінету, створити заяву шляхом покрокового заповнення необхідної інформації у відповідних полях та направитизаяву до Держекспортконтролю.

Крок 3. Отримати підтвердження у особистому кабінеті, що заяві присвоєно реєстраційний номер.

Як отримати готовий дозвільний документ у разі подачі заяви через ІКСЕК Stratlink?

Повідомлення про готовність документа надійде у особистий кабінет разом з рахунком на оплату. Також слідкуйте за оновленням розділу «Документи, готові до видачі» на сайті Держекспортконтролю.

Візьміть до уваги! Зберігається можливість подання документів на отримання послуг «Реєстрація», «Дореєстрація», «Експорт (разовий)» та «Імпорт (разовий)» у паперовій формі

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Посвідчення про реєстрацію надаються у цифровій формі на електронну адресу суб’єкта господарювання (або через особистий кабінет заявника в разі роботи у системі ІКСЕК Stratlink).

Дозволи, висновки, міжнародні імпортні сертифікати або інші документи про державні гарантії видаються у ПАПЕРОВОМУ вигляді.

Прийом та видача документів здійснюється одночасно з 9.30 до 12.45 у робочі дні, крім понеділка у кабінеті № 102 за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 19-21. Якщо номер потрібного вам документу опубліковано у розділі «Документи, готові до видачі» ви можете отримати його наступного дня після здійснення оплати з 11:00 години.

Увага! Документи, які було подано не в повному обсязі, підлягають поверненню:

  •  одразу представнику суб’єкта господарювання у разі подання документів особисто;
  •  протягом 2 місяців якщо документи було надіслано поштою або кур’єрською доставкою. У такому випадку суб’єкта буде проінформовано відповідним листом. Повернути документи можливо кур’єрською доставкою за наявності листа-згоди установленого зразка. Якщо у двомісячний термін документи суб’єктом одержані не будуть, їх буде знищено у порядку, встановленому чинним законодавством.

Інформуємо, що суб’єкт не позбавлений права повторного звернення до Держекспортконтролю за умови надання заяви та повного пакету необхідних
документів, визначених чинним законодавством у сфері експортного контролю.

Нагадуємо, що матеріали з заявами щодо здійснення реєстрацій, надання дозволів, висновків тощо повинні бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою заявника. До поданих матеріалів додається електронна копія заяви (форматWord).

Звертаємо увагу!!!

Дозвільні документи видаються у паперовому вигляді.

  • особисто за наявності довіреності на ім'я особи, яка отримує відповідний документ (копії виписки (довідки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, завіреної в установленому порядку у разі отримання документів керівником підприємства), копії платіжного доручення про перерахування в повному обсязі до державного бюджету плати за надання послуги.
  •  кур’єрською службою доставки за наявності листа-згоди установленого зразка та перерахування коштів за надані послуги.

У цьому зв’язку наголошуємо на важливості зазначення актуальної електронної пошти у супровідному листі. Рекомендуємо для листування зазначати корпоративну поштову скриньку або таку, що містить назву підприємства. У випадку зміни електронної адреси заявнику необхідно проінформувати про це службу листом у довільній формі на офіційному бланку підприємства на адресу служби (Кирилівська 19-21, м. Київ, 04080) або його скан-копією на електронну скриньку служби general@dsecu.gov.ua.

При направленні електронною поштою документів, які обов'язково підписуються ЕЦП, прохання їх направляти з супровідним листом, де необхідно зазначати до якого дозволу, реєстраційної справи або документу направляються дані документи.

Документи, які направляються на електронну адресу Держекспортконтролю відповідно до вимог ст. 6, 7 Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" повинні мати обов'язкові реквізити, у тому числі електронний підпис автора або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги".

Телефон для довідок щодо порядку прийому/видачі документів: (044) 482-58-34 (відділ документообігу та контролю); (044) 462-48-49 (відділ фінансів та бухгалтерського обліку).
Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль