Місія, візія та цінності Державної служби експортного контролю України

Місія Державної служби експортного контролю України. Дбаємо про національну та міжнародну безпеку, сприяємо просуванню національних інтересів у політичній, економічній та військовій сферах шляхом забезпечення ефективного контролю за нерозповсюдженням зброї масового знищення та міжнародними передачами стратегічних товарів.

Візія Державної служби експортного контролю України. Державна служба експортного контролю України – інноваційна та проактивна установа, яка є провідною інституцією національної системи контролю за міжнародними передачами стратегічних товарів, інтегрованою до міжнародної системи безпеки та нерозповсюдження зброї масового знищення, має довіру українського суспільства, бізнесу та міжнародних партнерів.  Держекспортконтроль ефективно виконує функції з реалізації державної політики у сфері контролю за міжнародними передачами стратегічних товарів шляхом синергії зусиль держави та бізнесу задля забезпечення балансу між інтересами національної і міжнародної безпеки та сталого економічного і технологічного розвитку України.

Цінності Державної служби експортного контролю України. Патріотизм – вірне служіння Українському народові, відданість державі, пріоритетність національних інтересів України. Законність – діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Професійність – компетентне, об’єктивне, неупереджене, відповідальне виконання посадових обов’язків службовцями Держекспортконтролю, постійне підвищення рівня професійної компетентності. Ефективність – раціональне і результативне використання ресурсів для досягнення цілей державної політики. Прозорість – публічність діяльності, прогнозованість у прийнятті рішень, відкритість до діалогу. Командна робота – усвідомлення кожним власної ролі та важливості об’єднання зусиль для реалізації місії Держекспортконтролю

Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль