Post title imagePost title image

Коментар Державної служби експортного контролю України у зв’язку з інформацією, оприлюдненою Державним бюро розслідувань

Державне бюро розслідувань оприлюднило інформацію щодо повідомлення підозри посадовцю одного з державних підприємств концерну «Укроборонпром», який «гарантував вплив на Державну службу експортного контролю України» в отриманні позитивної відповіді для експортної операції.

Державна служба експортного контролю повідомляє, що у своїй діяльності дотримується нульової толерантності до корупції та проводить цілеспрямовану політику у боротьбі з цим ганебним явищем. У зв’язку з чим Держекспортконтроль готовий всебічно сприяти правоохоронним органам у розслідуванні та у разі необхідності надати будь-яку інформацію з цього приводу.

У свою чергу Держекспорконтроль наголошує на тому, що всі рішення у сфері експортного контролю приймаються виключно у відповідності до Закону України від 20.02.2003 № 549 "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання". А відтак жоден суб'єкт не може гарантувати прийняття того чи іншого рішення з будь-якого питання Державною службю експортного  контролюУкраїни.    

Закликаємо суб' єктів господарювання бути пильними та керуватись інформацію з першоджерел, зокрема з офіційного сайту Державної служби експортного контролю www.dsecu.gov.ua. Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушеннь можна направляти, заповнивши анонімну форму у відповідному розділі сайту. Контакти для запитань та пропозицій: general@dsecu.gov.ua

Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль